Greek Pride San Giorgio Apartments Fourka Halkidiki

Share on facebook

Greek Pride San Giorgio Apartments 1*

Хотелот се наоѓа на 2 минути пешачење од плажа, во местото Скала Фурка.
Објектот нуди различни содржини, како што се ресторан, градина и  скара.  Гостите можат да се освежат во снек барот. Во хотелот сите соби се опремени со клима уред, биро, ТВ со рамен екран, приватна бања, постелнина, пешкири и балкон со поглед на градина, елеќтричен бокал. Гостите на Halkidiki Greek Pride San можат да уживаат во појадок на база на шведска маса. Областа е популарна за возење велосипед, а во сместувањето е достапно изнајмување автомобили.

Со доплата: масажа

Услуга: наем / ноќевање со појадок / полупансион

Оддалеченост од плажа: 400 метри