Stratos Hotel Afitos Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Локација и опис: лоциран во шармантното селце Афитос, на првиот крак на Халкидики, Касандра. Се карактеризира со пријатна фамилијарна атмосфера, како да сте дома и е одличен избор за Вашиот летен одмор. Сместување: 48 соби со убави бои и внимателно избрани материјали (важна забелешка, повеќето од собите имаат заеднички балкон, поставен околу целата зграда) Хотелски содржини: базен, базен за деца, рецепција, пул бар, игротека, мала библиотека, приватен паркинг (потребно е да се направи резервација, ресторан – пицерија, интернет (со доплата), сеф (со доплата) Услуга: ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет​