Portes Lithos Nea Potidea Halkidiki

Share on facebook
Хотелот е идеален за оние кои бараат релаксација комбинирана со инспиративна култура и еклектичен стил. Секоја соба е направена од ексклузивни природни материјали како локални камења, дрво и речни трски. Сончевото време и близината на интернационалниот аеродром дозволуваат за секој да биде лесно достапно впуштањето во многубројните авантуристички активности. Или пак едноставно да се ужива во малата оаза на мир, релаксирајќи се на песочната плажа од 250 метри.
Локација – 2 км од центарот на Неа Потидеа, 4 км од Неа Муданиа
Хотелски услуги – Бизнис центар, базен, интернет, конференциска сала, мини маркет, сауна, трансфер, паркинг, турска бања, чадори и лежалки на плажа, детско игралиште и детски клуб, пикадо, бар, сеф
*со доплата – масажа, СПА третмани
Услуга – HB, UAL
Соби – Doubles Superior SV (~ 30 sq.m), Doubles Superior SF (~ 30 sq.m), Junior Suites SF (~ 35 sq.m), Suites Loft SV (~ 48 sq.m), Suites Loft SF (~ 48 sq.m), Doubles Superior Sharing Pool (~ 30 sq.m), Suites Deluxe Sharing Pool (~ 42 sq.m)
Плажа – на сама плажа

Проверете актуелни цени и капацитет​