JK Blue Saphhire-Неа Потидеа-JK- Leto 2023

Share on facebook

Опис на вила

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа Потидеа, лоциран на крајниот дел на местото, свртена према запад, идеална за оние кој љубат долг престој на плажа до доцна во денот. Оваа вила е нова градба и располага со 5 студиа на приземје или спрат. Вилата има паркинг, и интернет.

 

 

Опис на сместување

Сите студиа се опремени со тв, клима (вклучена во цената), мини кујна, сопствен тоалет со туш, тераса со мебел за седење. Двокреветните студиа имаат спален кревет плус дополнитлно легло ранџо или софа а четворокреветните студиа се со еден спален кревет и кревети на спрат.

Опис на програма

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУИДО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

Удобности

 • WiFi
 • Клима
 • Паркинг
 • Кујнa
Неа Потидеа – Blue Sahhirre
Период Ноќ.  1/4 прв спрат бр.5 и 6  1/3+1 бр.4 1/4 втор спрат SV бр.8  1/3 втор спрат бр.7 1/2 приземје бр.2 1/4 приземје бр.1 и 3
20.05-27.05.2023 7 159 149 169 149 99 129
27.05-03.06.2023 7 199 189 209 189 149 179
03.06-10.06.2023 7 219 209 219 209 179 199
10.06-17.06.2023 7 299 289 299 289 249 279
17.06-24.06.2023 7 409 409 409 409 339 399
24.06-01.07.2023 7 499 489 499 489 399 439
01.07-08.07.2023 7 529 509 529 509 439 499
08.07-15.07.2023 7 559 529 559 529 459 539
15.07-22.07.2023 7 599 569 599 569 459 579
22.07-29.07.2023 7 599 569 599 569 499 579
29.07-05.08.2023 7 629 609 629 609 539 599
05.08-12.08.2023 7 629 609 629 609 539 599
12.08-19.08.2023 7 629 609 629 609 539 599
19.08-26.08.2023 7 569 549 569 549 459 539
26.08-02.09.2023 7 429 409 429 409 349 399
02.09-09.09.2023 7 349 339 349 339 289 329
09.09-16.09.2023 7 299 289 299 289 239 279
16.09-23.09.2023 7 259 249 259 249 199 239
23.09-30.09.2023 7 219 199 219 199 179 189

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики 

 • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • -Битола -(Спортска сала) – 40еур по лице
 • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –45еур по лице
 • -Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 45еур по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 45еур по лице