ВИЛА DIMITRA - Калитеа - јкт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Вила Димитра се наоѓа на 500 метри од плажа, веднаш до училиштето во Калитеа и на 2мин пешачење до центарот на Калитеа. Во нејзина близина има продавници за храна, фурна, ресторани, игри за деца. Можност за паркирање има на самата улица пред вилата или на 40м одалеченост од вилата каде има бесплатен паркинг. Сезона 2024 климата е со доплата на лице место од 5 еур на ден.

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите три и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

Датуми Triple suteren Triple Quadruple Studio 5pax
19.05.2024 – 26.05.2024 89 99 109 139
26.05.2024 – 02.06.2024 119 129 139 169
02.06.2024 – 09.06.2024 169 189 199 229
09.06.2024 – 16.06.2024 239 259 289 319
16.06.2024 – 23.06.2024 279 299 309 339
23.06.2024 – 30.06.2024 329 349 369 409
30.06.2024 – 07.07.2024 399 409 439 399
07.07.2024 – 14.07.2024 409 419 479 499
14.07.2024 – 21.07.2024 429 439 489 509
21.07.2024 – 28.07.2024 479 489 529 569
28.07.2024 – 04.08.2024 489 499 539 579
04.08.2024 – 11.08.2024 489 499 539 579
11.08.2024 – 18.08.2024 479 489 529 569
18.08.2024 – 25.08.2024 349 359 369 409
25.08.2024 – 01.09.2024 299 309 329 369
01.09.2024 – 08.09.2024 199 209 219 349
08.09.2024 – 15.09.2024 149 159 169 209
15.09.2024 – 22.09.2024 109 119 129 179
22.09.2024 – 29.09.2024 79 89 99 129

Тимот на Пикник  ТРАВЕЛ ви посакува пријатен одмор.