ВИЛА VAGIA - Амудиа - јкт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Вила Вагиа се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување, 50m оддалеченост од плажа. Вилата се состои од студиа за две или три лица и апартмани за 4 лица, опремени со сопствена кујна (опремена со основен прибор за готвење) тераса, тоалет, ТВ, клима со доплата од 6 еур за студио и 7 еур за апартман (на лице место). Студијата се наоѓаат на приземје, од самата соба се излегува на сопствена тераса која гледа кон море. Апартманот се наоѓа на први спрат и гледа кон море, погоден за 4 лица, составен од две спални од кои во едната е француски спален кревет, а во другата со два стандардни кревети и кујна опремена, тоалет, ТВ, Клима (со доплата од 6 еур на лице место)

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните два термина се промо цени) 

-12ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2024, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.02.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

Датуми Triple 2bedroom apartment Double
21.05.2024 – 28.05.2024 109 129 89
28.05.2024 – 04.06.2024 139 169 119
04.06.2024 – 11.06.2024 209 239 189
11.06.2024 – 18.06.2024 259 299 229
18.06.2024 – 25.06.2024 299 329 269
25.06.2024 – 02.07.2024 339 369 309
02.07.2024 – 09.07.2024 469 519 429
09.07.2024 – 16.07.2024 469 519 429
16.07.2024 – 23.07.2024 479 529 439
23.07.2024 – 30.07.2024 479 529 439
30.07.2024 – 06.08.2024 499 549 459
06.08.2024 – 13.08.2024 499 549 459
13.08.2024 – 20.08.2024 469 529 429
20.08.2024 – 27.08.2024 379 429 359
27.08.2024 – 03.09.2024 299 329 269
03.09.2024 – 10.09.2024 259 299 229
10.09.2024 – 17.09.2024 169 189 149
17.09.2024 – 24.09.2024 129 149 109

Во цената не е вклучена туристичка такса од 1,5еур на ден, се плаќа во објектот на рецепција