Апарт Хотел Блу Сарти-САРТИ-ЈТК - ЛЕТО 2023

Share on facebook

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противредност од 62мкд

Првите два и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

FIRST MINUTE -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.12.2022, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

Опис на сместување

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден)

-Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)

-Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)

-1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)

-1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен,

-1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса,

-1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море.

Удобности

  • Клима
  • Кујна
  • Паркинг
  • TV
  • Цени – Табела
  • Цени по соба

Превоз

ПРЕВОЗ ПРЕМА САРТИ НЕМА ДА СЕ ОДВИВА, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ