White Sands-Врахос-ЈТК

Share on facebook

Опис на вила

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море и сите се лоциранина прв спрат. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур на ден – се плаќа на лице место), телевизор, сопствен тоалет, wi fi и балкон. Во долниот дел на вилата има прекрасен ресторан во кој можете да уживате во убавите грчки специјалитети. Вилата има сопствени лежалки на плажа кои се бесплатни за гостите (за секоја соба по 2 лежалки и еден чадор на последниот ред).

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Првите две и последните две смени се промо цени

(напомена: цените кој се прешкртани се цени со попуст, тие кој не се прешкртани се промо цени и на нив не подложи попуст) 

 

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • Битола (спортска сала)-50€ по лице
  • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
  • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
  • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )