Sea View Апартмани-Врахос- ЈКТ- ЛЕТО 2023

Share on facebook

ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS

 

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло ранџо и не е дозволено за 5то возрасно лице.

 

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД.

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата,

 

SEA VIEW APARTMENTS – VRAHOS
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини ноќи 1/4 апп коментар
24.05-31.05.2023 7 149 Промо
31.05-07.06.2023 7 179 Промо
07.06-14.06.2023 7 279
14.06-21.06.2023 7 329
21.06-28.06.2023 7 399
28.06-05.07.2023 7 429
05.07-12.07.2023 7 539
12.07-19.07.2023 7 539
19.07-26.07.2023 7 539
26.07-02.08.2023 7 589
02.08-09.08.2023 7 589
09.08-16.08.2023 7 589
16.08-23.08.2023 7 559
23.08-30.08.2023 7 489
30.08-06.09.2023 7 419
06.09-13.09.2023 7 319
13.09-20.09.2023 7 229 Промо
20.09-27.09.2023 7 169 Промо

 

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, мотел Макпетрол кружен тек) -60€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (Автобуска Станица)-55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • -02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)