LEONA LUX - Аспровалта - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Нова вила изградена  2024    ЛЕОНА ЛУX  се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во центарот Аспровалта. Вилата има три студиа . 1/3 студио  (брачен и единачен кревет ,кујна и купатило , приземје ) 1/4 студио ( со два брачни кревета ,кујна купатило , приземје )  1/5 студио  ( еден брачен кревет , два кревета на спрат и еден кревет на извлекување од креветтите на спрат ) Сите  студиа имаат  балкон ,ТВ   климата е вклучена во цената. Wi – fi  оптички интернет -бесплатно.

 

 

 

ТЕРМИН НОЌИ Леона          1/3студио

BR 3

Леона           1/4 студио BR 2 Леона 

1/5

BR 1

23.06 7 440 480 500
30.06 7 510 550 590
07.07 7 560 610 670
14.07 7 610 670 710
21.07 7 610 670 710
28.07 7 610 670 710
04.08 7 610 670 710
11.08 7 610 670 710
18.08 7 610 670 710
25.08 7 560 610 670
01.09 7 510 550 590
08.09 7 500 510 550
15.09 7 410 460 500
22.09 7 370 410 450

 

НАПОМЕНИ

 

 

 Цените за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

 

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште