Lagomandra Hotel & Spa

Share on facebook
LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4*
Идеален избор за семеен одмор. Ќе добиете преубава прилика да ја видите Ситонија и нејзините шармантни приморски места, зелените борови шуми и да уживате во грчкото гостопримство. Составен е од пет двоспратни згради.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 6км од местото Неос Мармарас, 100км од аеродромот “Македонија” во Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, мини маркет, спа, тв сала, теретана, базен, детски базен, детско игралиште, детски клуб Греколето, ресторан, таверна, бар на плажа, бар покрај базен, кошарка, одбојка на плажа, анимации, шоу програми..
*со доплата: козметички и фризерски салон, џакузи, сауна, чадори, лежалки, дадилка, спортови на вода, велосипеди, изнајмување на чамци.
Услуга: HB, ALL.
Тип на соби: 120 соби. Doubles Superior (~25 m2), Doubles Deluxe (~25 m2), Doubles Deluxe SSV (~25 m2), Junior Suites (~32-35 m2), Maisonettes SSV (~47-60 m2), Suites (~45 m2). Сите соби се реновирани во 2018 година (освен супериор). Собите се опремени со централна клима со индивидуална регулација на температурата, фрижидер, телефон, интернет, сеф, тв, бања, фен, балкон/тераса.
Плажа: 120м од море, песочна. 

Проверете актуелни цени и капацитет