ХОТЕЛ Akrothalassia 3* - Лептокарија - јкт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Хотелот Акроталасиа 3* се наоѓа во областа Пиериа, Лептокарија, на 1км одалеченост од центарот на Лептокарија, со идеална локација за оние кои преферираат мирен одмор.

Хотелот е на прва линија од плажа, и располага со ресторан, базен, кафе бар, детско игралиште и рецепција. Со вкупно 18 соби, секоја опремена со клима (вклучена во цената), мини фрижидер, САТ ТВ, интернет, тоалет/туш, фен, балкон/тераса.

Хотелот работи на база полупансион (појадок на шветска маса) вечера на сет мени

 

40°02’52.3″N 22°34’34.9″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На промо термините не следува попуст, (првите два и последните два се промо цени)

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.03.2024

 

  • Трето возрасно лице во трокреветна соба или Четворокреветна соба има 20% попуст
  • Прво дете од 5-11,99 во трокреветна – Попуст од 50% цената на возрасен
  • Прво дете во трокреветна – исклучиво до 4.99год – бесплатно
  • Второ дете во трокреветна – исклучиво до 4.99год – бесплатно
  • Прво и второ дете од 5-11,99 во четворокреветна соба – Попуст од 50% цената на возрасен
  • Второ дете во Четворокреветна соба од 0-4.99 – бесплатно
  • Еднокреветна соба – 70%  Доплата