Хотел Дрилони 3* – Ксамил-ВИ

Share on facebook

Хотел Дрилони 3* – Ксамил, е лоциран во Ксамил во непосредна близина на центарот на градот и 200м. Оддалеченост од плажа. Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI.

ТЕРМИН Цени по лице
04.06 – 11.06.2022 179€
11.06 – 18.06.2022 189€
18.06 – 25.06.2022 189€
25.06 – 02.07.2022 199€
02.07 – 09.07.2022 209€
09.07 – 16.07.2022 229€
16.07 – 23.07.2022 229€
23.07 – 30.07.2022 229€
30.07 – 06.08.2022 

06.08 – 13.08.2022

239€ 

239€

13.08 – 20.08.2022 239€
20.08 – 27.08.2022 219€
27.08 – 03.09.2022 209€
03.09 – 10.09.2022 

10.09 – 17.09.2022

189€ 

179€

17.09 – 24.09.2022 179€
  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадок
  • Можност за доплата за вечера 8 € од ден по лице.
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во собите во 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • Деца од 0 – 7 години – БЕСПЛАТНО, деца од 7 – 13 год. – 50% од цената.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )