Врахос Апартментс-Врахос-ЈТК

Share on facebook

Опис на вила

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, располагаат со трокреветни студија, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет и балкон. Користењето клима уредот не е вклучен во цената и изнесува 5 евра на ден и се плаќа на лице место. Во студијата е дозволено сместување само на 3 лица (без разлика дали четвртото лице е дете).

Цените се изразени за НАЕМ на студио за 7 ноќевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Првите три и последните две смени се промо цени

 

Удобности

 • Клима
 • Кујна
 • TV
 • Паркинг
 • WI-FI

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • Битола (спортска сала)-50€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице
 • -Деца од 2-11,99год – 10еур попуст