ВИЛА FILIPOS - Лептокарија - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа на 100 метри од плажа.

Опис: Вила Филипос е комплетно реновиран и модерно опремен објект. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на првиот кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса (заштитена со тенда), ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место)

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата