ВИЛА МЕТАМОРФОЗИС 1 - Метаморфози - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот, во близина на црквата и хотелот Симеон. Вилата е составена од две згради од кои Metamorfosis 1 од плажата е оддалечена околу 160 метри.

Опис: Апартманите Метаморфозис располагаат со дуплекс апартмани во кои можат да се сместат од две до шест лица. Секој апартман има по две спални соби и дневен престој со кујна и трпезариски дел. Секој апартман има опремена кујна со шпорет, бања, тераса, WIFI, клима вклучена во цената.

 

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40% аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.