ВИЛА GREGORI - Пефкохори - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

 

Локација: Вила Gregory се наоѓа во центарот на Пефкохори, на само 30 метри од најблиската плажа.

Опис: Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на високо приземје и на кат, а се наменети за сместување од три до пет лица. Секое студио/апартман има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (вклучена во цената на аранжманот). Постелнината и крпите (една крпа по лице) се составен дел на секоја сместувачка единица и се менуваат еднаш за време на престојот на гостите. Објектот располага со сопствен паркинг.

 

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.