Вила Виор – Валона-ВИ

Share on facebook

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО
04.06 – 11.06.2022 205€
11.06 – 18.06.2022 225€
18.06 – 25.06.2022 235€
25.06 – 02.07.2022 245€
02.07 – 09.07.2022 255€
09.07 – 16.07.2022 265€
16.07 – 23.07.2022 275€
23.07 – 30.07.2022 275€
30.07 – 06.08.2022 295€
06.08 – 13.08.2022 305€
13.08 – 20.08.2022 305€
20.08 – 27.08.2022 305€
27.08 – 03.09.2022 295€
03.09 – 10.09.2022 

10.09 – 17.09.2022

275€ 

265€

17.09 – 24.09.2022 255€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.