Вила Беџети – Ксамил-ВИ

Share on facebook

Вила Беџети се наоѓа во Ксамил, на само 2 мин. пешачење до познатата Paradiso Beach, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. Вилата нуди и поглед на море.

 

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТД
04.06 – 11.06.2022 209€ 229€ 249€
11.06 – 18.06.2022 229€ 249€ 269€
18.06 – 25.06.2022 239€ 259€ 279€
25.06 – 02.07.2022 269€ 289€ 299€
02.07 – 09.07.2022 309€ 329€ 349€
09.07 – 16.07.2022 329€ 349€ 369€
16.07 – 23.07.2022 339€ 359€ 389€
23.07 – 30.07.2022 339€ 359€ 389€
30.07 – 06.08.2022 359€ 379€ 399€
06.08 – 13.08.2022 359€ 379€ 399€
13.08 – 20.08.2022 359€ 379€ 399€
20.08 – 27.08.2022 339€ 359€ 389€
27.08 – 03.09.2022 309€ 329€ 349€
03.09 – 10.09.2022 279€ 299€ 309€
10.09 – 17.09.2022 239€ 259€ 279€
17.09 – 24.09.2022 209€ 229€ 249€

 

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )