Sunrise - Ammouliani Ammouliani

Share on facebook
Локација и опис: Мал удобен хотел со градина лоциран на островот Амуљани, на неколку минути возење со фери од Уранополис. Хотелот е сместен е во непосредна близина на морето, со каменеста обала. Удобни соби, интернет, бар, топла домашна атмосфера. Со поглед кон Света Гора. Погоден избор за релаксиран и романтичен одмор. Сместување: 46 соби: Singles & Double Rooms (~20 m2), опремени со : клима, телефон, Wi-Fi интернет, телевизор, мини фрижидер,туш, фен,тераса. Хотелски содржини: бар, кантина, сала за појадок, Wi-Fi на јавните површини на хотелот и во собите (бесплатно), интернет катче (бесплатно), паркинг (бесплатно), собна услуга Плажа: на 300м песочна, на 1 км – 3 популарни песочни плажи

Проверете актуелни цени и капацитет