Ogerim-ВЕ

Share on facebook

ПоложбаХотелот е лоциран во центарот на градот на 600 метри од Кушадаси марина. Хотелот е оддалечен на 700 метри од светски познатата плажа во Кушадаси Ladies Beach.

Сместување: Хотелот е категоризиран со  2* и располага со вкупно 25 соби. Сите соби располагаат со сопствен балкон, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, клима уред (се доплаќа во Јуни и Септември) .

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање и доручек– шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан и еден бар.

Бесплатни услугиКористење на ресторанот за доручек, лежалки , чадори во областа покрај базенот, користење на базен, паркинг бесплатна Wi- Fi конекција во јавниот простор на хотелот.

Услуги со доплата: користење на барот, телефон, сеф на рецепција, медицински услуги, водени споротови, пикадо, чадори, лежалки и пешкири на плажа.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, еден бар, базен со дел за деца, паркинг, пикадо, 24/7 ч рецепција.

Плажа: Хотелот се наоѓа на 2  километри од светски познатата плажа Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препозналтива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Водени спортови, одбојка на плажа,пикадо.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 182 eur
06.06-16.06 182 eur
11.06-21.06 182 eur
16.06-26.06 182 eur
21.06-01.07 182 eur
26.06-06.07 199 eur
01.07-11.07 219 eur
06.07-16.07 219 eur
11.07-21.07 219 eur
16.07-26.07 219 eur
21.07-31.07 219 eur
26.07-05.08 219 eur
31.07-10.08 219 eur
05.08-15.08 219 eur
10.08-20.08 219 eur
15.08-25.08 219 eur
20.08-30.08 219 eur
25.08-04.09 199 eur
30.08-09.09 182 eur
04.09-14.09 182 eur
09.09-19.09 182 eur
14.09-24.09 182 eur
19.09-29.09 182 eur

За дете до 5.99 години: (само превоз 60 еур).
Второ дете: -20% попуст.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.