Hotel FILIPOV Кочани

Share on facebook

ЗА САМО 15 ЕВРА ПО ЛИЦЕ МОЖЕТЕ ДА ПОМИНЕТЕ ПРЕКРАСЕН ПРЕСТОЈ ВО ХОТЕЛ ФИЛИПОВ

 

На патот Кочани-Виница, во близина на населбата Оризари, се наоѓа прекрасниот семеен хотел ФИЛИПОВ. Во овој Хотел ве очекува удобно сместување во топла атмосфера и пријатна околина. Хотелот располага со 15 соби, 6 трокреветни и 6 двокреветни соби и 3 луксузно опремени соби со џакузи. Сите соби имаа ТВ приемник, безжичен интернет, клима. Во комплексот има кафе бар во кој можете да поминете пријатни моменти и дел од вашето време.

Хотел ФИЛИПОВ располага со сопствен паркинг.


1/2 одвоени кревети 1400ден 

1/2 лукс 1600ден

1/3 трокреветна соба 1800ден  

Рецепција 075-213-038

 

 Специјална понуда за фирми за престој на подолг временски период