ХОТЕЛ SUNDAY 3* - Кушадаси - 7ноќи - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Хотелот се наоѓа на плажа Ladies Beach, од која го дели само шеталиште. Чадорите и лежалките се наплаќаат.

Одалечен е 3км од центарот на Кушадаси.

Хотелот содржи  ресторан, сефови на рецепција (се доплаќа), бесплатен Wi-Fi во лоби.

Секоја соба има балкон, бања, клима, минибар, телефон.

Услугата во хотелот е полупансион, појадок и вечера- шведска маса (самопослужување).

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024 528€
  14.06-22.06.2024 528€
  21.06-29.06.2024 544€
  28.06-06.07.2024 544€
Јули    
  05.0713.07.2024 544€
  12.07-20.07.2024 544€
  19.07-27.07.2024 544€
  26.07-03.08.2024 544€
Август    
  02.08-10.08.2024 544€
  09.08-17.08.2024 544€
  16.08-24.08.2024 544€
  23.08-31.08.2024 544€
     
Септември 30.08-07.09.2024 544€
  06.09-14.09.2024 544€
  13.09-21.09.2024 544€
 • Цените се наведени за пакет аранжман (автобуски превоз и хотелско сместување) и се валидни за резервации и уплата од 30% при резервација. (Доплата минимум 7 дена пред денот на тргнувањето).
 • За секој хотел се наведени цените,услуга и опис на хотелот.
 • Цените се дадени по лице во дво креветна и трo креветна соба.
 • Курс на пресметување 1 еур = 62 ден.
 • Политика за деца за пакет аранжман :
  • Деца од 0 – 5,99 год. – Бесплатно сместување во хотел. ( Повратен автобуски билет 80 eur).
  • Деца од 6 – 11,99 год. – 50% попуст од вкупната цена
 • “Само хотел ” се одбиват 80 еур од вкупната сума на аранжманот за резервации од 7 ноќи и 8 дена
 • Организиран превоз од: Скопје,Куманово,Тетово,Штип,Велес,Неготино,Гевгелија.

 

Само автобуски билет до Кушадаси:

  • За возрасни : Повратен билет 120 еур. Еден правец 80 еур.
  • За деца: Повратен билет 100 еур. Еден правец 60 еур.
  • Задолжително патничко осигурување за секој патник.