ХОТЕЛ My Aegean Star - Кушадаси - ве - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Положба: My Aegean Star  хотелот е лоциран на 300 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси  Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 7 километри оддалеченост од центарот на градот.

Сместување: Хотелот располага со 90 соби( стандарни, фамилјарни  и суит соби). Сите соби располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса). Хотелот располага со внатрешен и надворешен ресторан. Гостите имаат можност секојдневно да уживаат во разновидните јадења кои се служат во ресторанот на овој хотел. My Aegean Stra хотелот исто така располага со Snak Bar.

Бесплатни услуги: Користење на ресторанот и баровите, интернет во лоби, лежалки , чадори на плажа како и во областа покрај базенот, користење на базените.

Услуги со доплата: увозни пијалоци, алкохолни пијалоци, свежо цедени сокови, минибар, масажи, телефон, телефакс, сеф. медицински услуги, собни услуги.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, Snack Bar, базена, сопствена плажа, Aqua Park, градина, тераса, Mini club за деца, паркинг, услуги на медицински установи, услуга за организирање на туристички факултативи, анимација.

Плажа: Хотелот располага со своја приватна плажа и исто така препознатлива по чистата тиркизна вода. Плажата располага со чадори, лежалки. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, водени споротви, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Aqua Park, игралиште за деца, анимација.

Хотелот е на база ALL INCLUSIVE.

 

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
11.07-21.07 595 eur
16.07-26.07 595 eur
21.07-31.07 595 eur
26.07-05.08 595 eur
31.07-10.08 595 eur
05.08-15.08 595 eur
10.08-20.08 595 eur
15.08-25.08 595 eur
20.08-30.08 595 eur
25.08-04.09 559 eur
30.08-09.09 509 eur
04.09-14.09 509 eur
09.09-19.09 509 eur
14.09-24.09 509 eur

*Дадените цени се со вклучен превоз!

За дете до 5.99 години: 80 eur.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Само превоз Скопје – Кушадаси
Возрасни:
Повратен билет 150 eur
Билет во еден правец: 120eur

Деца до 11.99 години:
Повратен билет 120 eur
Билет во еден правец: 80eur