ХОТЕЛ MANOS - Паралија - лт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Опис на објект

Апарт Хотел Манос се наоѓа на главната улица што води од Катерини до центарот на Паралија (кон црквата), на околу 350 метри од морето и 30 метри од супермаркетот Лидл.
Објектот е оддалечен околу 350 метри од плажата Паралија Колимвисис и 30метри од Lidl. 
Сместувањето има лифт и рецепција.

Располага со 2-креветни и 3-креветни студија сместени на трет спрат.
Секое студио располага со тоалет, чајна кујна со основни јадења по број на луѓе, телевизор, балкон и клима уред кој се плаќа 5€ на ден.

Бесплатен WIFI + TV

Цените се изразени по лице во евра. 1 = 62ден.

Смена 24.06. 01.07. 08.07. 15.07. 22.07. 29.07. 05.08. 12.08. 19.08. 26.08. 02.09. 09.09. 16.09. 23.09.
01.07. 08.07. 15.07. 22.07. 29.07. 05.08. 12.08. 19.08. 26.08. 02.09. 09.09. 16.09. 23.09. 30.09.
1/2 студио 179 199 215 239 269 269 269 269 239 215 195 189 169* 99*
159 175 199
1/3 студио 155 185 199 209 225 225 225 225 219 199 169 155 139* 99*
135 155 179