ХОТЕЛ ADASEA 3* - Кушадаси - ве - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Положба: Со поглед на плажата, ADASEA HOTEL нуди сместување со 3 ѕвезди во Кушадаси и располага со отворен базен, градина и тераса. Се наоѓа на 300 метри од плажата Ladies beach и 2,5 км од центарот на градот.

Сместување: Хотелот располага со вкупно 24 соби и сите се со сопствен балкон, клима уред (со доплата во Јуни и Септември), сопствена бања, ТВ, WIFI-конекција.

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање со појадок-шведска маса-во главниот ресторан) и исто така располага со бар во кој што гостите ќе може да уживаат покрај базенот.

Содржина: Хотелот располага со градина, тераса, ресторан, бар, отворен базен со лежалки и чадори, рецепција, менувачница.

Спорт: Хотелот нуди детско игралиште.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 209 eur
06.06-16.06 229 eur
11.06-21.06 239 eur
16.06-26.06 257 eur
21.06-01.07 257 eur
26.06-06.07 269 eur
01.07-11.07 289 eur
06.07-16.07 289 eur
11.07-21.07 309 eur
16.07-26.07 309 eur
21.07-31.07 309 eur
26.07-05.08 309 eur
31.07-10.08 309 eur
05.08-15.08 309 eur
10.08-20.08 309 eur
15.08-25.08 309 eur
20.08-30.08 309 eur
25.08-04.09 269 eur
30.08-09.09 257 eur
04.09-14.09 239 eur
09.09-19.09 229 eur
14.09-24.09 209 eur
19.09-29.09 /