ХОТЕЛ ЛОНДОН 3* - Велипоје - ви - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Хотел Лондон се наоѓа во центарот на Велипоје и на 150м. од плажа, располага со дво, тро и четирикреветни соби, комплетно опремени: сопствено купатило, балкон, WI-FI, ТВ.

Термин: 7 HB

( појадок, вечера )

7 FB

( појадок, ручек, вечера )

16.06 – 23.06.2024 249€ 269€
23.06 – 30.06.2024 259€ 279€
30.06 – 07.07.2024 299€ 339€
07.07 – 14.07.2024 309€ 339€
14.07 – 21.07.2024 309€ 339€
21.07 – 28.07.2024 309€ 339€
28.07 – 04.08.2024 319€ 349€
04.08 – 11.08.2024 329€ 369€
11.08 – 18.08.2024 329€ 369€
18.08 – 25.08.2024 329€ 369€
25.08 – 01.09.2024 319€ 359€
01.09 – 08.09.2024 249€ 299€
08.09 – 15.09.2024 229€ 279€

 

НАПОМЕНА:

 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со ПП или ПА.
 • Превоз не е вклучен во понудата.
 • Доплата за еднокреветна соба 50% од дадената цена
 • Деца до 5 год. – БЕСПЛАТНО – ( во соба со двајца возрасни )
 • Деца од 5 – 12 год. – 50% ПОПУСТ – од дадената цена
 • CHECK IN – 14.00h, CHECK OUT – 10.00h.
 • Резервација се прави исклучиво со уплата на аконтација од 30% од вкупната сума, целосна доплата 20 дена пред поаѓање.
 • Телефонски резервации важат 4 часа, доколку во дадениот рок нема уплата – резервација ќе се смета за откажана.
 • Цените се изразени во евра, уплата во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
 • Доколку настене материјална штета во собата во текот на престојот патник ја превзема одговорноста за истата.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ: Скопје – Велипоје Скопје:

 • ВОЗРАСНИ : 45€ – повратна карта
 • ДЕЦА 2 – 12 год. – 35€ – повратна карта
 • ДЕца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )