ХОТЕЛ ЛОЗА 3* - Будва - ви

Share on facebook

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Хотел ”ЛОЗА” 3* – со добра местоположба, 350 м. оддалечен од Словенска плажа, 1/2, и 1/3 соби, балкон, twc, тв, wi-fi, и клима уред.

 

ТЕРМИН 7 ПП
30.06 – 07.07.2024 299€
07.07 – 14.07.2024 309€
14.07 – 21.07.2024 309€
21.07 – 28.07.2024 309€
28.07 – 04.08.2024 309€
04.08 – 11.08.2024 309€
11.08 – 18.08.2024 309€
18.08 – 25.08.2024 309€
25.08 – 01.09.2024 309€
01.09 – 08.09.2024 289€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања на база ПП ( појадок, вечера )
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа во агенција.
  • Цени за превoз: Скопје – Будва– Скопје – 45 евра ( повратна карта) за возрасни, 35 евра за деца до 12 години.