ВИЛА Vip Suites - Паралија - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата Vip Suites се наоѓа во новиот дел на Паралија, на 200 м од плажа.

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија со еден или два дополнителни кревети, сместени на приземје, на вториот и на четвртиот кат од вилата. Вилата има лифт. Сите студија располагаат со комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (се доплаќа на лице место). Вилата има лифт.

10% попуст за резервации до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата