ВИЛА Palm Beach - Полихроно - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во мирен дел на Полихроно, на околу 180 метри од плажата.

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни дуплекс апартмани лоцирани на приземје, на прв или втор кат. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi (достапно од 01.06) и клима (вклучена во цената на аранжманот во периодот од 01.07. до 31.08. а во текот на мај, јуни и септември се доплаќа 5 € на ден). Вилата има базен и се препорачува за семејства со деца, како и за гости кои сакаат мирен одмор.

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.