ВИЛА Marineo - Паралија - лт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Опис на објект


Вила Маринео се наоѓа во централниот дел на Паралија, на околу 170 метри од плажата.
Располага со 2-креветни и 3-креветни студија на прв и втор спрат.
Секоја сместувачка единица има комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет и аспиратор), телевизор и клима уред (се доплаќа 5€ на ден на лице место), засебно купатило и тераса.

 Бесплатен WIFI + TV

Цените се изразени по лице во евра. 1 = 62ден.

 

Смена24.06.01.07.08.07.15.07.22.07.29.07.05.08.12.08.19.08.26.08.02.09.09.09.16.09.23.09.
01.07.08.07.15.07.22.07.29.07.05.08.12.08.19.08.26.08.02.09.09.09.16.09.23.09.30.09.
1/2 студио179199215239269269269269239215195189169*99*
159175199
1/3 студио155185199209225225225225219199169155139*99*
135155179