Вила Casa Maria - Паралија - лт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Опис на објект

Вила Каса Мариа се наоѓа на околу 350 метри од морето и 30 метри од супермаркетот Лидл во Паралија.

Објектот е оддалечен околу 350 метри од плажата Паралија Колимвисис.
Располага со 2-креветни и 3-креветни студија.
Секое студио располага со тоалет, чајна кујна со основни јадења по број на луѓе, телевизор, балкон и клима уред кој се плаќа 5€ дневно.

 Бесплатен WIFI + TV

Цените се изразени по лице во евра. 1 = 62ден.

Смена 24.06. 01.07. 08.07. 15.07. 22.07. 29.07. 05.08. 12.08. 19.08. 26.08. 02.09. 09.09. 16.09. 23.09.
01.07. 08.07. 15.07. 22.07. 29.07. 05.08. 12.08. 19.08. 26.08. 02.09. 09.09. 16.09. 23.09. 30.09.
1/2 студио 175 195 209 235 265 265 265 265 235 209 189 185 165* 99*
149 175 189
1/3 студио 149 169 189 205 219 219 219 219 205 195 145 139 125* 99*
129 155 169