ВИЛА JANIS - Сарти - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила Јанис се наоѓа во новиот дел на Сарти, добро позиционирана, недалеку од центарот на градот и на околу 50м од плажата.

Опис: Вилата Јанис беше комплетно реновирана за летната сезона 2015 година. Располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани. Сите студија се наоѓаат на првиот кат и повеќето имаат страничен поглед на морето. Секое од нив има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет, клима која се доплаќа на лице место.

Во студијата секој патник на возраст од 2 и повеќе години мора да има свој кревет (стандарден или помошен); Без кревет во студијата можат да престојуваат само деца до 2 години.

 

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.