ВИЛА СУЛТАНА - Неа Мармарас - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила Султана се наоѓа во првиот ред, на само 50 метри од градската плажа.

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни и петкреветни апартмани, сместени на приземје, на прв, втор или трет кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, ТВ, WiFi интернет и клима уред (употребата е вклучена во цената на аранжманот). Сите студија и апартмани имаат тераса или простор за седење со гарнитура, а повеќето имаат поглед на море. Поради својата исклучително добра позиција, вилата Султана се препорачува за сите категории туристи.

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– PM- Поглед море

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.