ВИЛА STEFANIA - Никити - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила „Stefania Luxury Studios“ е комплекс од неколку новоизградени згради (2014-2015), се наоѓа во мирен дел од летувалиштето, а од плажата и шеталиштето е на околу 80 метри.

Опис: Овој модерен комплекс се состои од удобни и модерно опремени студија и апартмани, наменети за сместување од 2 до 4 лица. Сите сместувачки капацитети во нашата понуда се наоѓаат на приземје и на прв спрат и имаат опремена кујна, бања/тоалет, крпи, тераса со гарнитура за седење, ТВ, WiFi интернет и клима вклучена во цената. Вилата има голем, ограден и убаво уреден двор како и приватен паркинг.

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.