ВИЛА SISI - Неа Мармарас - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила Сиси се наоѓа на 150 метри од морето, над фудбалскиот стадион и 300 метри од градската плажа. Во непосредна близина се наоѓаат добро опремен супермаркет и таверна.

Опис: Вилата располага со студија за 2 или 3 лица. Сите студија имаат ТВ, WC, WiFi како и комплетно опремена кујна и клима уред чие користење се доплаќа на лице место. Вилата има туш во дворот.

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– PM-поглед море

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.