ВИЛА SIMPOSIO - Неи Пори - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила Симпосио се наоѓа на околу 200 метри оддалеченост од плажата.

Опис: Располага со студија, дуплекси и фамилијарни апартмани, наменети за сместување од 2 до 6 лица. Секое студио/апартман е комплетно опремено и располага со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата на лице место). Се препорачува за сите категории туристи.

 

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата,