ВИЛА PEPI - Полихроно - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во првиот ред вили, на сама плажа, во централниот дел на Полихроно.

Опис: Вилата располага со двокреветни студија и двокреветни студија со дополнителен кревет, кои се наоѓаат на првиот кат од вилата. Некои од студијата имаат директен поглед кон морето. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi и клима чие користење е вклучено во цената на аранжманот.

 

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

 

– 1/2 + 1 STD PM и 1/2 STD PM имаат директен поглед на море

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62