ВИЛА PANORAMA - Полихроно - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа на височинка, на околу 550 метри од плажата.

Опис: Располага со двокреветни и двокреветни студија со дополнителен кревет, трокреветни апартмани и четворокреветни дуплекс апартмани кои се наоѓаат на високо приземје или кат. Сите сместувачки единици се опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi и клима уред чие користење е вклучено во цената на аранжманот. Вилата има просторија за чување багаж на денот на смената. Пред вила Панорама има паркинг, а во непосредна близина има и супермаркет. Вилата располага со базен, околу кој има лежалки и чадори. Овој објект се препорачува за сите категории туристи.

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023.

10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40% аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.