ВИЛА ПАНАЈОТИС - Неа Врасна - вт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Вила Панајотис  се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна . Вилата има еден дуплекс апартман со две посебни простории во кои има брачен и единачен кревет во едната и во другата соба , заедничко купатило и голема кујна .  Климата е вклучена во цената. Wi – fi  бесплатно.

 

ТЕРМИН НОЌИ ПАНАЈОТИС

1 /3+1/3

дуплекс

19.05 7 * 4 х 129
26.05 7 * 4 х 139
02.06 7 * 4 х 159
09.06 7 479
16.06 7 519
23.06 7 599
30.06 7 619
07.07 7 679
14.07 7 679
21.07 7 679
28.07 7 679
04.08 7 679
11.08 7 679
18.08 7 679
25.08 7 619
01.09 7 519
08.09 7 * 4 х 159
15.09 7 * 4 х 139
22.09 7 * 4 х 129

НАПОМЕНИЦените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

 

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

 

Во дуплекс апп кај пакет аранжман плаќаат 4 лица.

Туристичка такса се плаќа во агенција 1,5 евро од ден по соба или 3 евра од ден за дуплекс апп

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште