ВИЛА НИКОЛАЈ - Шенѓин - ви - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Вила Николај – Шенџин, се наоѓа на 100 м. Од плажа , во центарот ма градот. Располага со комплетно опремени 1/3 студиа,1/4 АПП – балкон, клима, wi – fi, опремена кујна, сопствено купатило

ТЕРМИН 1/3 СТД 1/4 АПП
16.06 – 23.06.2024 319€ 329€
23.06 – 30.06.2024 359€ 389€
30.06 – 07.07.2024 479€ 499€
07.07 – 14.07.2024 479€ 499€
14.07 – 21.07.2024 479€ 499€
21.07 – 28.07.2024 479€ 499€
28.07 – 04.08.2024 479€ 499€
04.08 – 11.08.2024 479€ 499€
11.08 – 18.08.2024 479€ 499€
18.08 – 25.08.2024 479€ 499€
25.08 – 01.09.2024 479€ 499€
01.09 – 08.09.2024 479€ 499€
08.09 – 15.09.2024 479€ 499€
15.09 – 22.09.2024 469€ 479€

 

 • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
 • Користење на климата е вклучено во цената
 • Патувањето е преку Албанија и Косово и може да се патува само со лична карта
 • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
 • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
 • Седиштата во автобус ги одредува агенцијата, доколку имате барање за одредено седиште истото се доплаќа 15€ за два правци.
 • Доколку направите резервација телефонски истата ќе ви важи 4 часа, доколку поминат 4 часа , а за истата нема потврда за уплата – ќе се смета за откажана.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од сумата, целосна доплата 10 дена пред поаѓање.
 • Цените се изразени во евра, а уплатата се врши во денарска пртиввредност 1€ = 62 мкд.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 40€ – повратен билет за возрасни
 • 35 € за деца од 2 – 12 години
 • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )