ВИЛА МЕТАМОРФОЗИС 2 - Метаморфози - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот, во близина на црквата и хотелот Симеон. Вилата е составена од две згради од кои Metamorfosis 2 е оддалечена 250 метри од плажата.

Опис: Апартманите Метаморфозис се едни од најдобро опремените апартмани во нашата понуда. Располагаме со трокреветни апартмани, четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани кои имаат две спални соби и дневен престој со кујна и трпезариски дел. Секој апартман има опремена кујна со шпорет,  бања, тераса, фен, ТВ, WIFI, клима вклучена во цената.

 

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.