ВИЛА MARSODIN - Олимпик бич - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

 

Локација: Вилата се наоѓа веднаш до плажа (во првиот ред вили), на пешачка улица, со поглед на паркот и морето.

Опис: Вилата Марсодин е целосно реновирана. Нашата понуда вклучува двокреветни и трокреветни студија, како и апартмани за четири или пет лица. Сите се наоѓаат на прв или втор кат. Сите сместувачки капацитети се удобни и модерно опремени. Располагаат со комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi интернет и клима (се доплаќа на лице место 5 € на ден). Вила Марсодин е оценета со просечна оценка од 9,4 на платформите за онлајн резервации.

 

10% попуст за резервации до 31.12.2023.

 

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата