ВИЛА MARIJA - Калитеа - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Калитеа, веднаш до паркот, на околу 200 метри од скалите кои водат до плажата.

Опис: Вилата располага со студија за 2, 3 или 4 лица. Студијата се наоѓаат на високо приземје и на прв спрат, а секое од нив има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (со доплата на лице место 4 € на ден).

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

  • Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.