ВИЛА MARDIN - Олимпик бич - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата Mardin се наоѓа во мирен дел на Олимпик Бич, во близина на црквата и фудбалското игралиште, a од морето е оддалечена околу 400м.

Опис: Куќата Вила Мардин е изградена во 2015 година. Сите сместувачки капацитети се удобни и модерно опремени. Вилата има мини рецепција и лифт. Располага со двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Секое студио има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место, од 5 € на ден).

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата