ВИЛА LINDA - Лептокарија - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, во близина на маркетот Масутис. Оддалечена 80 m од морето.

 

Опис: Студиото Линда е објект кој е комплетно реновиран за сезона 2019. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија кои се наоѓаат на приземје, на прв, втор или трет кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса (заштитени со тенда), ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место). За гостите се обезбедени сеф, паркинг простор, лифт, просторија за оставање на багажот на последниот ден од престојот, туш кабина во дворот, скара, како и дел за најмладите гости. Вилата располага со двор со базен и лежалки.

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата