ВИЛА KIRIJAKIS - Сарти - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вила Киријакис е идеално лоцирана, во строгиот центар на Сарти, во пешачката зона. Се наоѓа на околу 80 метри од плажата.

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија и секое има опремена кујна, бања, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата на лице место – 5€ на ден во јуни и септември, а во јули и август е вклучена во цената на аранжманот).

 

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со упатени 40 % аконтација

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.