ВИЛА ZEFYROS - Неи Пори - аткк - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Локација: Вилата се наоѓа на 100 метри од плажата

Опис: Располага со студија и дуплекс апартмани кои се наоѓаат на прв кат. Сите сместувачки единици се реновирани и располагаат со опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место, 5€ на ден).

ПОНУДАТА Е ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

– Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

– Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

– Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

– Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Пикник травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата