ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА - Сарти - јкт - ЛЕТО 2024

Share on facebook

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студија, од кои три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата.

Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет – WI-FI, сопствена кујна,тоалет, тераса, клима (5 еур доплата на ден – се плаќа во вилата).

Максимум сместување 3возр или 2 возрасни лица + дете. Исклучиво капацитет за 3 лица во соба. (Дозволено е бебе до 2год, плус од капацитетот на сместување)

* Фотографиите од Вила Евангелиа се од информативен карактер.

 

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба. Организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) .
  • *за оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

(напомена: првите две и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 01.10.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024