Вила Евангелиа - Сарти ЈТК - Лето 2023

Share on facebook
Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед. Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.
  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).
(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 
ВИЛА ЕВАНГЕЛИА – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/3 пог.градина 1/3 ссв
20.05-27.05.2023 7 89 99
27.05-03.06.2023 7 119 129
03.06-10.06.2023 7 199 209
10.06-17.06.2023 7 289 309
17.06-24.06.2023 7 329 339
24.06-01.07.2023 7 389 409
01.07-08.07.2023 7 459 469
08.07-15.07.2023 7 459 469
15.07-22.07.2023 7 459 469
22.07-29.07.2023 7 509 519
29.07-05.08.2023 7 509 519
05.08-12.08.2023 7 509 519
12.08-19.08.2023 7 469 479
19.08-26.08.2023 7 379 389
26.08-02.09.2023 7 319 329
02.09-09.09.2023 7 229 239
09.09-16.09.2023 7 169 179
16.09-23.09.2023 7 129 119
23.09-30.09.2023 7 89 99
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.03.2023