Вила Дина-Амудиа-ЈТК - ЛЕТО 2023

Share on facebook

ВИЛА ДИНА – АМУДИА

Вила Дина се наоѓа на 90m од плажа, на 4 мин пешачење. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување.Вилата се состои од студиа за 3 лица и двоспaлни апартмани, опремени со сопствена кујна (опремена со прибор за готвење и јадење) тоалет, ТВ, клима со доплата од 4еур (на лице место) за студиа и 6 еур ( на лице место) за Апартман, студиата и апартманите се наоѓаат на приземје, од самата соба се излегува на сопствена тераса .

Цените во табелата се дадени за НАЕМ за 7 ноќевања во евра без попуст, плаќањето е во денарска противредност 1 Евро = 62 Денари
-12% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023. И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

ВИЛА ДИНА – АМУДИА
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ. 1/3 студио  за 3 лица 2/4   апартман  за 4 лица Промо цени
24.05-31.05.2023 7 79 99 Промо цена
31.05-07.06.2023 7 119 139 Промо цена
07.06-14.06.2023 7 179 219
14.06-21.06.2023 7 229 269
21.06-28.06.2023 7 279 309
28.06-05.07.2023 7 319 349
05.07-12.07.2023 7 449 499
12.07-19.07.2023 7 449 499
19.07-26.07.2023 7 449 499
26.07-02.08.2023 7 449 499
02.08-09.08.2023 7 469 519
09.08-16.08.2023 7 469 519
16.08-23.08.2023 7 439 499
23.08-30.08.2023 7 359 409
30.08-06.09.2023 7 279 309
06.09-13.09.2023 7 239 279
13.09-20.09.2023 7 139 149 Промо цена
20.09-27.09.2023 7 99 119 Промо цена

 
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Амудиа чини:

Превоз

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Амудиа чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Амудиа:

 • Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, Макпетрол, кружен тек)) -60€ по лице
 • Дреново – 60€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Амудиа:

 • Битола (Автобуска Станица)-55€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Време на поаѓање за Врахос:

 • 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) трансфер до Битола
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • 03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)
 • Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe